Haber

Stephen King sevdiği dizileri açıkladı

İspanyol gazetesi El Pais'in haberine göre, ünlü yazar Stephen King'in son dönemde önerdiği diziler arasında HBO Max'te yayınlanan "The Tourist" öne çıkıyor.

King, dizinin ilk bölümüne övgüler yağdırarak, heyecan verici gerilim dolu ve gizemli olduğunu belirtti. Apple TV+’da yayınlanan “Constellation” dizisinin ilk iki bölümünü beğendi ancak ilerleyen bölümlerde hikayenin nasıl devam edeceğinin merak konusu olduğunu ifade etti. “Fargo”nun beşinci sezonunu da çok beğendiğini dile getiren King, Juno Temple ile Jennifer Jason Leigh’in performanslarını özellikle vurguladı.

El Pais, Stephen King’in geçmiş tweet’lerini inceleyerek önerdiği dizileri derledi. Bunlar arasında İspanyol yapımı “Casa del Papel” dizisinin özellikle King’in favorileri arasında olduğunu belirtiyor. King, dizinin heyecan verici ve eğlenceli olduğunu vurgulayarak sık sık önerdiği bir dizi olduğunu ifade etmiş. Ayrıca, “Search Party”, “The Americans”, “Game of Thrones”, “Homeland”, “Dark”, “Marianne”, “The Good Fight”, “Black Mirror”, “Servant”, “El Agente Nocturno”, “Medicina Letal”, “Mindhunter”, “Misa de Medianoche” ve “Halt and Catch Fire” gibi dizileri de önerdiği belirtiliyor.

King’in bu dizi önerileriyle televizyon zevkini ve ilgi alanlarını yansıttığına dikkat çekiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.