Koleksiyoncular veya sahaflar dikkat: İcradan satılık binlerce kitap!

Sıradaki içerik:

Koleksiyoncular veya sahaflar dikkat: İcradan satılık binlerce kitap!

e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TUYAP kitap fuarı ne zaman başladı? Nasıl gidilir?

01 Kasım 2023 08:57
TÜYAP tarafından düzenlenen ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile gerçekleştirilen 40. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, kitapseverlerin heyecanla beklediği bir etkinlik olarak kapılarını açtı.

Bu yıl 40. yılını kutlayan İstanbul Kitap Fuarı, Türkiye’nin en büyük kitap etkinliği olma özelliğini taşıyor.

Fuar, 28 Ekim – 5 Kasım 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. Kitapseverler, bu tarihler arasında binlerce yayınevinin ve yazarın eserlerini bir arada bulabilecekler.

Fuarın ana teması bu yıl “Yaşasın Cumhuriyet” olarak belirlenmiş. Ziyaretçilere Cumhuriyet dönemi ve Türk edebiyatının önemli eserlerini daha yakından tanıma fırsatı sunacak olan etkinlik, çeşitli paneller, söyleşiler, imza günleri, atölyeler ve daha birçok kültürel etkinliği içinde barındırıyor.

TÜYAP Kitap Fuarı, hafta içi her gün 10:00-19:00 saatleri arasında, hafta sonu ise 10:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Girişler ücretsiz olup, öğrenciler, öğretmenler, çocuklar, emekliler ve engellilere ücretsiz olarak sunuluyor.

Fuarın son günü 5 Kasım 2023 Pazar akşamı saat 19:00’da sona erecek. İstanbul Kitap Fuarı ile ilgili daha fazla detaylı bilgiye, etkinlik listesine ve yazarlarla buluşma günlerine ulaşmak için resmi internet sitesini (http://istanbulkitapfuari.com/) ziyaret edebilirsiniz.

Kitapseverler için büyük bir öneme sahip olan İstanbul Kitap Fuarı, 40. yılını coşkuyla kutlarken, ziyaretçilere edebiyatın büyülü dünyasını keşfetme fırsatı sunuyor. Ayrıca, fuarda bulunan yayınevleri, farklı türlerdeki kitapları ve yeni çıkan eserleri okuyucularla buluşturarak kitapseverlere zengin bir içerik sunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.