Haber

TUYAP kitap fuarı ne zaman başladı? Nasıl gidilir?

Bu yıl 40. yılını kutlayan İstanbul Kitap Fuarı, Türkiye’nin en büyük kitap etkinliği olma özelliğini taşıyor.

Fuar, 28 Ekim – 5 Kasım 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. Kitapseverler, bu tarihler arasında binlerce yayınevinin ve yazarın eserlerini bir arada bulabilecekler.

Fuarın ana teması bu yıl “Yaşasın Cumhuriyet” olarak belirlenmiş. Ziyaretçilere Cumhuriyet dönemi ve Türk edebiyatının önemli eserlerini daha yakından tanıma fırsatı sunacak olan etkinlik, çeşitli paneller, söyleşiler, imza günleri, atölyeler ve daha birçok kültürel etkinliği içinde barındırıyor.

TÜYAP Kitap Fuarı, hafta içi her gün 10:00-19:00 saatleri arasında, hafta sonu ise 10:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Girişler ücretsiz olup, öğrenciler, öğretmenler, çocuklar, emekliler ve engellilere ücretsiz olarak sunuluyor.

Fuarın son günü 5 Kasım 2023 Pazar akşamı saat 19:00’da sona erecek. İstanbul Kitap Fuarı ile ilgili daha fazla detaylı bilgiye, etkinlik listesine ve yazarlarla buluşma günlerine ulaşmak için resmi internet sitesini (http://istanbulkitapfuari.com/) ziyaret edebilirsiniz.

Kitapseverler için büyük bir öneme sahip olan İstanbul Kitap Fuarı, 40. yılını coşkuyla kutlarken, ziyaretçilere edebiyatın büyülü dünyasını keşfetme fırsatı sunuyor. Ayrıca, fuarda bulunan yayınevleri, farklı türlerdeki kitapları ve yeni çıkan eserleri okuyucularla buluşturarak kitapseverlere zengin bir içerik sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu