Kültür

Yeni Joker filminden ilk poster geldi!

Yönetmen Todd Phillips, yeni filmi için heyecan verici bir gelişmeyle hayranlarına seslendi.

Yönetmen Todd Phillips, yeni filmi için heyecan verici bir gelişmeyle hayranlarına seslendi. Phillips’in paylaştığı poster, Joaquin Phoenix’in Arthur Fleck/Joker rolüyle ve Lady Gaga’nın Dr. Harleen Quinzel/Harley Quinn karakteriyle spot ışıkları altında dans ettikleri bir sahneyi gösteriyor. Posterde, film adının hemen altında, 4 Ekim’de resmi olarak gösterime gireceği belirtilirken, devam filminin müzikal yönüne vurgu yapan “Dünya Bir Sahne” sloganı dikkat çekiyor.

Yeni Joker filmi olan “Folie á Deux”, Joaquin Phoenix’in canlandırdığı Joker’in hikayesini takip ediyor. Filmde, Phoenix’in karakterine tedavi etmek üzere atanmış olan Lady Gaga’nın canlandırdığı Harleen Quinzel’in, yani Harley Quinn’in, Joker’e olan aşkı ve yaşanan olaylar merkeze alınıyor.

Filmin kadrosunda, Zazie Beetz, Steve Coogan, Brendan Gleeson ve Catherine Keener gibi isimlerin de yeniden yer aldığı belirtiliyor. Bu isimlerin, filmde hangi rollerde yer alacakları ise henüz netlik kazanmış değil.

Todd Phillips, filmin çok beklenen fragmanının da 9 Nisan’da yayınlanacağını hayranlarıyla paylaştı. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte, filmin detayları ve atmosferi hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı olacak. Bu gelişme, Joker hayranlarının heyecanını daha da artıracak gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu