Haber

Grangé’nin yeni kitabı Kızıl Karma raflarda yerini aldı! Kızıl Karma ne anlatıyor?

Roman, Paris’in o dönemdeki kaotik atmosferinde, genç bir kadının yoga pozisyonunda çıplak ve parçalanmış cesedinin bulunmasıyla başlıyor. Polis Jean-Louis Mersch, bu cinayeti araştırmaya başlar ve maktulün arkadaşları Hervé ile Nicole’den yardım alır.

Ancak işler daha karmaşık bir hal alırken, bir başka kadın arkadaşlarının da benzer şekilde cinayete kurban gitmesiyle birlikte, Mersch, Hervé ve Nicole, ölümlerin Hindistan’la bağlantılı olduğunu keşfederler. Bu noktadan sonra, üçlü Kalküta’dan Varanasi’ye uzanan bir maceraya atılır ve gerçeği Ganj Nehri’nin kıyılarında bulurlar. Ancak, kaderleri değişirken, kötülüğün son halkasıyla yüzleşmek için daha önce gidilmemiş bir durakları olduğunu anlarlar.

Roman, okuyucuları Paris’in kaotik atmosferine ve Hindistan’ın mistik dünyasına sürüklerken, Jean-Christophe Grangé karakterlerin kendi kaderlerini değiştiren ve hiç düşmeyen bir tempoyla kötülüğün sınırlarını araştırıyor. “Kızıl Karma”, gerilim dolu bir suç hikayesiyle birlikte, karmaşıklığı ve sürprizleriyle okuyucularını etkileyen bir roman olarak öne çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu