Kültür

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık için özel IMAX fragmanı yayınlandı

IMAX, YouTube hesabı aracılığıyla "Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık" (Kingdom of the Planet of the Apes) filminden üç dakikalık özel bir ön bakış videosu yayınladı.

Klip, genellikle fragmanlarda gösterilmeyen, maymunların genç bir kadını takip ettiği ve kadının Noa karakterine doğru koştuğu sahneye odaklanıyor.

Yeni filmin yönetmeni Wes Ball ve hikayesi, Sezar’ın saltanatının ardından gelen nesilleri kapsıyor. Bu dönemde maymunlar, baskın türler olarak uyum içinde yaşarken, insanlar gölgelerde hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Filmin özeti, yeni ve zalim bir maymun liderinin imparatorluğunu kurarken, genç bir maymunun geçmişini sorgulayarak maymunlar ve insanlar için kritik kararlar almasını içeriyor.

Oyuncu kadrosunda Owen Teague (Noa), Freya Allan (Mae), Kevin Durand (Proximus Caesar), Peter Macon (Raka), Travis Jeffery (Anaya), Lydia Peckham (Soona) ve Neil Sandilands (Koro) gibi isimler yer alıyor. Ayrıca William H. Macy, Eka Darville, Ras-Samuel Weld A’abzgi, Sara Wiseman ve Dichen Lachman da filmde rol alıyor.

“Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık”, 10 Mayıs’ta sinemalarda ve IMAX’ta izleyicilerle buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.