Kültür

Spider-Man 4 gelecek mi?

Uzun süredir konuşulan bir konu olan Sam Raimi'nin "Spider-Man" serisine geri dönüş ihtimali hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor.

Uzun süredir konuşulan bir konu olan Sam Raimi’nin “Spider-Man” serisine geri dönüş ihtimali hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Raimi, 2000’li yılların başında Tobey Maguire liderliğinde üç Spider-Man filmini yönetmişti. Ancak yakın zamanda Marvel Studios ile “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” filmini yönetmek üzere çalışmasıyla birlikte, Raimi’nin Spider-Man serisine dönüşüne dair spekülasyonlar artmıştı.

Geçtiğimiz hafta sonu WonderCon’a katılan Raimi’ye bu konuda sorular yöneltilmişti. Raimi, henüz Marvel ve Sony’nin kendisiyle böyle bir proje hakkında görüşmediğini belirtti. Ancak hayranlar, Raimi’nin ya Tom Holland liderliğindeki bir sonraki Spider-Man filminin yönetmeni olması ya da Tobey Maguire liderliğinde yeni bir film için geri dönmesi ihtimaline odaklanmış durumda.

Raimi, söylentileri okuduğunu ancak henüz böyle bir projede çalışmadığını ifade etti. Ancak Marvel ve Columbia Pictures’ın mevcut Spider-Man filmlerinde başarılı olduklarını ve belki de kendisine geri dönüp yeni bir hikaye anlatma teklifi yapabileceklerini belirtti. Raimi, Tobey Maguire ile bu konuda konuşmadığını ancak Marvel ya da Columbia Pictures’ın bunu yapmış olabileceğini söyledi.

Raimi, Tobey Maguire’lı bir devam filmine sıcak baktığını daha önce de belirtmişti. Ancak şu an için resmi bir açıklama yapılmadığı için, Spider-Man serisine dönüşle ilgili belirsizlik devam ediyor. Raimi’nin Doctor Strange devam filminde çalışmış olması, Marvel ile yakın ilişkisinin devam ettiğini gösteriyor ancak konuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu