Haber

13. Antalya Kitap Fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

Fuara, 263 yazar ve 204 yayınevi katılıyor, etkinlik Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlıyor.

Zengin yazar ve yayınevi katılımıyla dikkat çeken fuar, kitapseverleri bir araya getirerek edebiyat dünyasının renkli isimlerini okurlarla buluşturuyor. Fuarda gerçekleşen imza günleri ve yazar programları ile ziyaretçilere interaktif bir deneyim sunuluyor. Özellikle öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, kitap ve kültür dünyasının meraklıları için önemli bir buluşma noktası haline gelmiş durumda.

Fuar kapsamında, Şansene Camız, Tolga Uluaydın, Hasan Kıyafet, Güner Dinçaslan, Gönül Çakır, Fikret Eroğlu ve Anooshirvan Miandji gibi birçok sevilen yazar, okuyucularıyla bir araya gelerek kitaplarını imzalıyor ve söyleşilere katılıyor.

Antalya Kitap Fuarı, 3 Aralık Pazar gününe kadar her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Kitapseverler, etkinlik süresince birbirinden değerli yazarlarla tanışma fırsatı bulacak ve zengin yayınevlerinin kitaplarını keşfetme imkanı elde edecekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.