Dünya Kitap Yarışması’nda zeytin ve ekmek kitapları yarışıyor

Sıradaki içerik:

Dünya Kitap Yarışması’nda zeytin ve ekmek kitapları yarışıyor

e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

13. Antalya Kitap Fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

29 Kasım 2023 09:24
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 13. Antalya Kitap Fuarı, bu yıl "Cumhuriyet'imizin ikinci yüzyılını birlikte yazıyoruz" sloganıyla gerçekleşiyor.

Fuara, 263 yazar ve 204 yayınevi katılıyor, etkinlik Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlıyor.

Zengin yazar ve yayınevi katılımıyla dikkat çeken fuar, kitapseverleri bir araya getirerek edebiyat dünyasının renkli isimlerini okurlarla buluşturuyor. Fuarda gerçekleşen imza günleri ve yazar programları ile ziyaretçilere interaktif bir deneyim sunuluyor. Özellikle öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, kitap ve kültür dünyasının meraklıları için önemli bir buluşma noktası haline gelmiş durumda.

Fuar kapsamında, Şansene Camız, Tolga Uluaydın, Hasan Kıyafet, Güner Dinçaslan, Gönül Çakır, Fikret Eroğlu ve Anooshirvan Miandji gibi birçok sevilen yazar, okuyucularıyla bir araya gelerek kitaplarını imzalıyor ve söyleşilere katılıyor.

Antalya Kitap Fuarı, 3 Aralık Pazar gününe kadar her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Kitapseverler, etkinlik süresince birbirinden değerli yazarlarla tanışma fırsatı bulacak ve zengin yayınevlerinin kitaplarını keşfetme imkanı elde edecekler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.