Haber

Ahmet Ümit savcılığa çağrıldı, detay vermedi!

Türkiye'de polisiye roman denilince akla gelen isimlerden biri olan Ahmet Ümit, bugün Bakırköy Adliyesi'nde ifade vermeye çağrıldı. Ümit, X hesabından yaptığı bir paylaşım nedeniyle adliyeye çağrıldığını açıkladı.

Sabah saatlerinde adliyeye giden Ümit, çalışan iki kişinin okuru olduğunu ve kitaplarını imzaladığını belirtti.

Ümit, adliyede geçen bu olayı “adliye hatırası” olarak nitelendirerek personelle çekilmiş bir fotoğrafı da paylaştı. Ancak Ümit’in paylaştığı X hesabındaki konuyla ilgili detaylı bilgi vermedi.

Ahmet Ümit’in Bakırköy Adliyesi’nde verdiği ifade henüz detaylarıyla kamuoyuna yansımış değil. Ümit’in bu ifade alma sürecinin neyle ilgili olduğu da henüz netlik kazanmış değil. Polisiye romancının adliyedeki bu gizemli ziyareti merak konusu olmaya devam ediyor.

Ahmet Ümit’in paylaşımının ardından sosyal medyada da olayın detayları ile ilgili tartışmalar başladı. Ümit’in adliyede neden ifade verdiği ve X hesabındaki paylaşımının içeriği hakkında öğreneceğimiz daha fazla detayın olup olmadığı ise merak konusu olarak kalmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.