Kültür

Aile Arasında 2 geliyor

2017 yılında gösterime giren ve beş milyonu aşkın seyirci tarafından izlenen 'Aile Arasında'nın devam filmi için hazırlıklar başladı!

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı başarılı filmin devamı için yaz döneminde senaryo çalışmalarına başlanacak. Demet Evgar ve Engin Günaydın’ın başrollerini paylaştığı film, 1 Aralık 2017 tarihinde vizyona girmiş ve tüm zamanların en çok izlenen filmleri arasında onuncu sıraya yerleşmişti.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ve Ozan Açıktan’ın yönettiği film, geniş bir oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyordu. Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Şevket Çoruh, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Devin Özgür Çınar, Su Kutlu, Ayta Sözeri ve Deniz Hamzaoğlu gibi usta oyuncuları bir araya getiren film, izleyicilerden tam not almıştı.

‘Aile Arasında’nın devam filmi için heyecanlı bekleyiş başladı. Yeni serüvenler, komik olaylar ve bol kahkaha ile dolu bir film daha bizleri bekliyor olacak. Gösterim tarihi merakla beklenen devam filminin, izleyicileri yine kendine hayran bırakacağı kesin gibi görünüyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu