Kültür

Ben Affleck ve Matt Damon yeni suç filminde bir araya geliyor!

Ben Affleck ve Matt Damon, Netflix'in haklarını aldığı yeni bir polisiye gerilim filmi olan "RIP" ile izleyicilerle buluşacak.

Deadline’ın bildirdiğine göre, Damon ve Affleck’in yapımcılığını üstleneceği bu projenin detayları hala gizli tutuluyor ancak stüdyolar ve yayın platformları arasında büyük ilgi uyandırdığı belirtiliyor.

Damon ve Affleck, 1997 yapımı “Good Will Hunting” ile başlayan ortak çalışmalarına bir yenisini daha ekliyorlar. Bu film onlara birlikte en iyi orijinal senaryo Oscar’ını kazandırmıştı. Ayrıca, Ridley Scott’ın “The Last Duel” ve Affleck’in yönettiği “Air” gibi filmlerde de bir araya gelmişlerdi.

Filmin yönetmeni Joe Carnahan ise “Narc”, “Smokin Aces” ve “Copshop” gibi polisiye gerilim filmleriyle tanınıyor. Sıradaki projeleri arasında Kerry Washington’ın rol aldığı “Shadow Force” ve Zachary Levi’nin başrolünde olduğu “Not Without Hope” bulunuyor.

Netflix’in bu yeni film projesiyle Ben Affleck ve Matt Damon hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. RIP’in neyle ilgili olduğu ve ne zaman izleyicilerle buluşacağı merakla bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.