Haber

Bodrumlu yazar Kenan Demir’in çocuk kitabı basıldı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı temsilen Başkan Vekili Emel Çakaloğlu’nun katıldığı etkinlikte, toplam 684 adet kitap ilkokul öğrencilerine ulaştırıldı.

Kenan Demir, birçok resim yarışmasında birincilik elde etmiş ve kendi hayal dünyasını yazıya dökmüş bir ilkokul öğrencisi olarak dikkat çekiyor. “Keno Prens ve Maceraları” adlı öykü kitabı, Bodrum Belediyesi tarafından basılarak genç yazarın eserini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.

Bodrum Ortakent Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlkokulu’nda düzenlenen kitap dağıtım etkinliğine, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı temsilen katılan Başkan Vekili Emel Çakaloğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İlknur Aydın, Okul Müdürü Köksal Başara, Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü saha çözüm personeli ve yazarın annesi Nedret Demir ile kardeşi Ali Kaan Demir de katıldı.

Etkinlikte konuşan Başkan Vekili Emel Çakaloğlu, Kenan Demir’in başarısını övgüyle değerlendirirken, Bodrum Belediyesi olarak eğitime verilen destek ve genç yeteneklere sahip çıkmanın önemine vurgu yaptı. Kitap dağıtım etkinliği, genç yazar Kenan Demir’in edebiyat dünyasındaki yolculuğuna önemli bir adım olarak kaydedildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu