Haber

Campbell’a Göre Prens Harry’de Kitap Yazacak Beceri Yok

Önümüzdeki sene için bir otobiyografi çıkarmak istediğini duyurmuş olan Prens Harry için çarpıcı iddialar gündeme geldi. Lady Colin Campbell’a göre Prens Harry’nin iki cümleyi yan yana getirmesi olanaklı değil ve otobiyografisini hayalet yazar kaleme alacak.

İngilizce Dersinden Başarısız Olmuşu

İngiliz Kraliyeti’ne mensup olan ve yaptıkları ile gündem olan Prens Harry’nin önümüzdeki sene otobiyografi çıkarması bekleniyor. Ancak yazar Lady Colin Campbell’a göre Prens Harry’nin İngilizce bilgisi oldukça kötü. Kolejdeyken İngilizce dersinden Prens’in kaldığını belirten Campbell, Prens’in iki cümleyi yan yana getiremeyeceğini iddia etti.

Diğer yandan Evening Standart Gazetesi de Prens’in kitabını hayalet yazara yazdıracağını öne sürdü. İddialar kapsamında kitabı kaleme alacak olan hayalet yazar da daha önceden bu tür pek çok çalışması olan JR Moehringer olarak belirlendi.

Hayalet yazar kavramı, deneyimli bir yazara yazdırılan eserler için kullanılıyor. Özellikle siyasetçiler, ünlüler, şarkıcılar ve oyuncular hayalet yazarlar tarafından kaleme alınan eserleri ile gündem olabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu