Haber

Doğan Çocuk 23 Nisan’ı etkinliklerle kutluyor

Doğan Çocuk Yayınları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kitap paylaşarak kutlamaya davet ediyor.

Bu özel gün kapsamında Doğan Çocuk, yazarlarını ve çizerlerini Türkiye’nin dört bir yanına kitaplar bırakacak. Benzer şekilde, Doğan Çocuk, okurlarını da aynı paylaşımda bulunmaya çağırıyor.

Katılımcılar, 22-23 ve 24 Nisan tarihlerinde halka açık yerlere kitapları bırakacak ve lokasyonları belirterek sosyal medyada fotoğraflarını paylaşacaklar. Bu etkinliğe katılmak isteyenler, kitaplarını Türkiye’nin herhangi bir yerinde halka açık alanlara bırakabilir ve Instagram’da @dogancocukyayinlari hesabını etiketleyerek #bukitapsenin ve #kitabınıpaylaş etiketleriyle paylaşım yapabilirler.

Etkinliğe katılacak olan yazarlar arasında Anıl Basılı, Ayça Kaya, Aysel Turgut, Ayşe Yorgancıoğlu, Banu Savu, Başak Sözer, Birsen Ekim Özen, Burcu Habaoğlu Baba, Dicle Keskinoğlu, Dilşad Çelebi, Eda Albayrak, Elif Seyrekbasan, Elif Yonat Toğay, Esra İlter Demirbilek, Esra Karagülle, Ezgi Keleş, Feyza Demir, Gökçe İrten, Göktuğ Canbaba, Hafize Çınar Güner, Hanzade Servi, Hurihan Yıldırım, Irmak Gültekin Uysal, İdil Pişgin, İlksen Utlu, Koray Avcı Çakman, Mavisel Yener, Naz Aydemir Akyol, Nazlı Çevik Azazi, Neşe Oğuzsoy, Ömür Kurt, Özge Bahar Sunar, Özlem İçer, Özlem Korçak, Sefa Salantur, Sepin Sinanlıoğlu, Sevil Köybaşı, Sezin Mavioğlu, Suzi Amado, Şiirsel Taş, Toprak Işık, Tülin Kozikoğlu, ve Zeynep Alpaslan gibi pek çok isim yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu