Tribüne Giderken Okuma Gözlüklerinizi Unutmayın! Can Yayınları Kitap Hediye Edecek

Sıradaki içerik:

Tribüne Giderken Okuma Gözlüklerinizi Unutmayın! Can Yayınları Kitap Hediye Edecek

e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dördüncü Kıraathane Kitap Şenliği Başlıyor

241 okunma — 08 Eylül 2022 18:08

Kıraathane Kitap Şenliği’nin dördüncüsü bu yıl 10 – 18 Eylül tarihleri arasında Kıraathane İstanbul Edebiyat Evi’nde yapılacak. Etkinliğe 30 bağımsız yayınevi stant açacakken, çevrim içi etkinlikler ise sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.

30 Yayınevinin katılacağı Kıraathane Kitap Şenliği, Kıraathane İstanbul Edebiyat Evi binasının giriş, bir, iki ve üçüncü katlarında kurulacak.  Kıraathane’nin beşinci katında ise yazarlarla söyleşiler, kitap sohbetleri, şiir dinletileri, edebiyat konuşmaları yer alacak.

Bu yıl ayrıca, şenlik kapsamındaki bir dizi söyleşi ve panel de Yesayan Salonu ile istos ofisinde gerçekleşecek. Katılımcılar şenlik boyunca bağımsız yayınevlerinin temsilcileriyle buluşabilecek, kitaplarını imzalatabilecek.

Şenliğe katılan yayınevlerinin düzenlediği 40’tan fazla etkinlik, herkesin katılımına açıkken, şenliğin internet sitesinden etkinlikler izlenebilecek.

Kıraathane binasındaki kitap stantları 10-11 Eylül ve 17-18 Eylül Cumartesi-Pazar günleri 11:00-20:00, hafta içi 12 Eylül’den 16 Eylül’e kadar ise her gün 14:00-20:00 saatleri arasında ziyaretlere açık olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.