Haber

Eyüpsultan Kitap Fuarı başladı

Açılış programı, Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde yapıldı ve programda Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Eyüpsultan İlçe Kaymakamı İhsan Kara, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Başkan Deniz Köken, açılış programında yaptığı konuşmada, kitapların ve kitap fuarlarının bilgi hazinemizi genişletmek için önemine vurgu yaptı. Ramazan ayının Eyüpsultan’da dolu dolu geçeceğini belirten Köken, fuarın yanı sıra Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde gerçekleştirilecek kültürel etkinlikler ve Osmanlı Parkı’nda kurulan yöresel etkinliklerle güzel bir Ramazan ayı geçireceklerini dile getirdi. Köken, tüm vatandaşları Eyüpsultan’a davet etti.

Kitap Fuarı’nda 60’ın üzerinde yayınevinin stant açtığı belirtilirken, fuar boyunca Türkiye edebiyatından dünya klasiklerine, romanlardan şiir kitaplarına kadar geniş bir kitap yelpazesinin kitapseverlerle buluşacağı ifade edildi. Fuarın Ramazan boyunca her gün ziyaretçilere açık olacağı kaydedildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu