Haber

Game of Thrones yazarı Martin “gerçekten” çalıştığını söyledi

75 yaşındaki yazar, uzun yıllardır süren bekleyişe son vermek ve hayranlarına moral vermek amacıyla Twitter üzerinden ilginç bir mesaj paylaştı.

1996 yılında ilk kitabı yayımlanan ve serinin 7 kitabından sadece 5’ini tamamlayan George R.R. Martin, “Kış Rüzgarları” adlı kitabı 2011 yılından bu yana merakla bekleniyordu. Ancak kitabın bir türlü yayımlanamaması, hem kitap okuyucularını hem de “Game of Thrones” dizisi hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Martin’in bu gecikmeye dair nedenleri ve süreç hakkında yeterince açıklama yapmaması da eleştirilere neden olmuştu.

Yazarın paylaştığı Twitter gönderisi, hayranlarına eğlenceli bir gözlem sunuyor. İlk fotoğrafta uzaylıların yanında duran George R.R. Martin’in, “Herkesin bütün gün yaptığını düşündüğü şey” yazılı bir notla resmedildiği görülüyor. İkinci fotoğraf ise yazarın bilgisayarının başında notlar aldığı bir anı yakalıyor ve “Aslında ne yapıyorum…” yazısıyla tamamlanıyor.

George R.R. Martin’in bu espri dolu paylaşımı, hem kendi çalışma sürecine bir gönderme hem de sabırla yeni kitabını bekleyen hayranlarına moral verme amacı taşıyor. Kitap dünyasının en uzun süre beklenen eserlerinden biri olan “Kış Rüzgarları”nın yayımlanma tarihi hala net değil, ancak yazarın bu mizahi yaklaşımı bekleyişe bir nebze de olsa eğlenceli bir katkı sağlıyor. George R.R. Martin’in bu paylaşımı, kendisiyle dalga geçen birçok okurun yüzünü biraz olsun güldürecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu