Goodreads Okur Ödülleri 2023 belli oldu!

Sıradaki içerik:

Goodreads Okur Ödülleri 2023 belli oldu!

e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Giresun’da 4’üncü kez düzenlenen kitap fuarı kapılarını açtı

09 Aralık 2023 09:37
Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi, edebiyat tutkunlarını ağırlamak üzere 8-17 Aralık tarihleri arasında kapılarını açıyor.

Her yıl geleneksel hale gelen bu etkinlik, 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaretçilere ev sahipliği yapacak.

Fuar, edebiyat ve düşünce dünyasının önemli isimlerini ve Türkiye’nin önde gelen 80 yayınevini bir araya getirerek kitapseverleri buluşturacak. Feridun Emecan, Nazım Elmas, Nurullah Genç, Bahar Eriş, Hulki Cevizoğlu, Mustafa Şen, Selçuk Küpçük, Mehmet Fatsa, Haldun Domaç, Erhan Afyoncu, İbrahim Sadri gibi birçok değerli yazar, fuar kapsamında söyleşi ve imza günleri düzenleyerek okurlarıyla buluşacak.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, fuarın açılış konuşmasında, “Bu yıl 4. kez düzenlediğimiz kitap fuarımız, Giresun ve Karadeniz’de geleneksel bir buluşma noktasına dönüştü. Kitap, özellikle gençlerimizin dijital dünyadan uzaklaşıp kitapla buluşması adına önemli bir araç haline gelmelidir. Bu sebeple, okullar, Milli Eğitim ve sivil toplum örgütleri ile iş birliği yaparak gençlerimizi ve insanlarımızı kitaplarla buluşturmayı amaçlıyoruz” dedi.

Giresun Kitap Fuarı, zengin yazar kadrosu ve yayınevleriyle 10 gün boyunca kitapseverlere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.