Haber

Haldun Taner Öykü Ödülü 2021 Başvuruları Başladı

Ünlü öykü yazarı Haldun Taner adına düzenlenen Haldun Taner öykü ödülü 2021 yılı için başvuruları başladı. 32’ncisi düzenlenen yarışmada yılın en güzel öyküsü seçilecek. Kazanan ise 20 bin TL ödül alacak.

Haldun Taner Öykü Ödülü 2021

Milliyet Gazetesi’nin Haldun Taner’in anısına gerçekleştirdiği “Haldun Taner Öykü Ödülü” yarışması 32’nci senesinde de düzenlenmeye devam ediyor. Edebiyatta isimlerini duyurmuş olanlar kadar edebiyat dünyasına yeni adım atmış yazarlar da yarışmaya katılabiliyor.

Yarışmaya katılacak yazarlar; 1 Ocak 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Türkçe yayınlanmış kitaplarının değerlendirildiği yarışmaya kendi imzalarıyla başvurabilecek. Bunun yanı sıra yayınevleri, üniversiteler, sanat ve eğitim kurumları, meslek kuruluşları, sivil toplum örgütleri de ödül için eser sahibinin imzalı onayıyla bir aday gösterebilecek.

Türk Edebiyatının en saygın ödüllerinden olan Haldun Taner Öykü Ödülü’ne başvurmak isteyen yarışmacıların, kitaplarını en geç 30 Eylül 2021 Perşembe günü saat 17.00’a kadar Milliyet Ödülleri, Milliyet Gazetesi, Demirören Medya Center, 100. Yıl Mah. 2264. Sok. No:1 Bağcılar / İstanbul adresine göndermesi gerekecek.

Ödülün 20 bin TL olarak belirlendiği yarışma hakkında adaylar Milliyet web sitesi üzerinden veya Elif Berişler (elif.berisler@demirorenmedya.com) (0212-449-61-36) ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yarışma için verilen tel numarası kullanılmıyor bir bey çıktı elif hanımın içten ayrıldığını söyledi geçerlinvir tel verin lütfen

    1. Beyza hanım, yarışma Milliyet tarafından düzenleniyor ve verilen numara gazetenin genel numarası. Bağlantı kurduktan sonra öykü ödülü için ilgili birime aktarmalarını isterseniz bağlantı sağlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.