Haber

Kıraathane Kitap Şenliği’ni Kaçırmayın

Bağımsız yayınevlerinin katılımı ile başlayan Kıraathane Kitap Şenliği başladı. Kitap severleri çok mutlu edecek olan bu şenlik kapsamında pek çok kitaba özel indirimler ile ulaşabilirsiniz.

Kıraathane Kitap Şenliği

Kıraathane Kitap Şenliği, bu yıl 10-18 Eylül 2021 tarihlerinde, Türkiye’den 25, yurt dışından 8 bağımsız yayınevinin katılımı ve ortak desteğiyle düzenlenecek. Kıraathane Kitap Şenliği’nin etkinlik duyurusunda, “Yayıncılığı ve kitapları konuşmayı, kutlamayı, yayıncılarla okurları buluşturmayı hedefleyen Kıraathane Kitap Şenliği’ni üç eylüldür, bağımsız yayınevlerinin ortak emeğiyle ve türlü zorluklara rağmen düzenliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Kitap şenliği, bu yıl hem fiziksel hem de online olarak düzenlenecek. Kıraathane Kitap Şenliği’nin 2020 yılında Miro üzerinde kurduğu dijital alan bu sene de ziyaretçilerde online’da buluşacak. Katılımcılar, Miro üzerinde bulunan dijital alanda 33 yayınevinin kurduğu standlarda yüzlerce kitabı inceleyip satın alabilecek ve yayıncılarla çevrimiçi sohbet edebilecek. Online’ın yanı sıra birçok yayınevi Kıraathane binasında kitap standları kuracak.

Katılımcılar dokuz gün boyunca farklı yayınevlerinin öncülüğünde oluşturulmuş çevrimiçi programları izleyebilecek hem de şenliğe destek veren Yesayan Salonu’nda gerçekleşecek bir dizi konuşma ve dinletiye davetli olacak. 9 günde 38 etkinliğin yapılacağı Kıraathane Kitap Şenliği’nin ayrıntılı programına buradan ulaşılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu