Kültür

Miles Kane Türkiye’de hayranlarıyla buluşacak

İngiliz indie-rock vokali Miles Kane, bahar sezonunda Salon İKSV sahnesinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

İngiliz indie-rock vokali Miles Kane, bahar sezonunda Salon İKSV sahnesinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Öncelikle The Rascals grubuyla tanınan Kane, daha sonra solo kariyerinde önemli bir çıkış yakalayarak Barok pop tarzına yeni bir soluk getirdi. 2011 yılında ilk solo albümü olan ‘Colour of the Trap’ı piyasaya süren şarkıcı, bu albümle ‘Come Closer’ ve ‘Inhaler’ gibi hit parçalarla indie rock dünyasında adından söz ettirdi.

2013 yılında ‘Don’t Forget Who You Are’ albümüyle dinleyicilerle buluşan Miles Kane, müzikal kariyerindeki çeşitliliği ve derinliğiyle dikkatleri üzerine çekti. 2018 yılında çıkardığı ‘Coup de Grace’ albümünün ardından, 2021 yılında Lana Del Rey ile birlikte ‘Dealer’ şarkısını seslendirerek başarılı işlere imza attı. Kane, 2022 yılında yayınladığı ‘Change the Show’ ve 2023 yılındaki ‘One Man Band’ gibi çalışmalarıyla da geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Miles Kane, 18-19 Mayıs tarihlerinde iki gece üst üste olmak üzere, Salon İKSV’de unutulmaz konserlere imza atacak. Konserlerde, Kane’in kariyerinin öne çıkan parçalarının yanı sıra yeni ve heyecan verici şarkılarını da hayranlarıyla paylaşması bekleniyor. Indie-rock müziğin sevilen isimlerinden biri olan Miles Kane’in bu özel konserleri, müzik tutkunları için kaçırılmayacak bir fırsat olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu