Haber

Nobel Ödüllü Yazar Alice Munro’nun Kızı Üvey Babasını Cinsel Saldırıyla Suçladı

Kanadalı yazar Alice Munro'nun en küçük kızı Andrea Robin Skinner, annesinin üvey babası Gerard Fremlin ile birlikte olmaya devam etmesine rağmen onu cinsel saldırıyla suçladı.

Skinner, 9 yaşındayken Fremlin’in kendisine tacizde bulunduğunu ve ergenlik dönemine kadar devam ettiğini belirtti.

Skinner, babasına yaşadıklarını ilk kez anlattığında babasının annesine haber vermemesini istediğini aktardı. Ancak annesine 1992 yılında yazdığı bir mektupla durumu ifşa etti. Munro’nun ise yaşananları kabul etmekte zorlandığı ve onu sevdiği için üvey babayı korumaya devam ettiği belirtildi.

Fremlin, yıllar sonra Skinner’a yazdığı mektuplarla cinsel saldırıyı itiraf etti. Skinner, bu mektupları polise teslim ederek ertelenmiş bir ceza aldı. Munro ise kısa bir süre üvey babasını terk ettiği ancak daha sonra geri dönüp onunla yaşamaya devam ettiği belirtildi.

Nobel Edebiyat Ödüllü yazar Alice Munro, 2013 yılında 92 yaşında hayata veda etti. Skinner, annesinin yaşadığı gibi başka kadınların da benzer durumlarla karşılaşmaması için bu hikayeyi yazma kararı aldığını vurguladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.