Kültür

Russell Crowe, Aragorn rolünü neden almadığını açıkladı

Oscar ödüllü aktör Russell Crowe, "Yüzüklerin Efendisi" serisinde Aragorn rolünden vazgeçmesi konusunda hiçbir pişmanlığı olmadığını belirtti.

Crowe, yönetmen Peter Jackson’la yaptığı telefon görüşmesinden sonra rolün kendisine verilmesi gereken kişinin başkası olduğunu hissettiğini söyledi. Bu nedenle de rolü reddederek Mortensen’in oynamasına izin verdi.

Crowe, “Aslında yok” diyerek pişmanlık duymadığını açıklarken, Jackson’ın kendisine rolü vermek istediğini hissetmediğini belirtti. Yönetmenin başka bir planı olduğunu düşünen Crowe, bu nedenle rolü reddetme kararı aldığını ifade etti.

Öte yandan, Jackson’ın yeni projeleri üzerine de konuşulan röportajda, Andy Serkis’in yöneteceği ve Gollum rolüne geri döneceği yeni bir “Yüzüklerin Efendisi” filmi hakkında da bilgi verildi. Mortensen’in de Aragorn rolüne geri dönmeye açık olduğunu ancak bu durumun hikaye ve karakterin yaşıyla uyumlu olması gerektiğini belirttiği aktarıldı.

Son olarak, “The Lord of The Rings: The Hunt For Gollum” filminin 2026’da vizyona girmesi beklenirken, “Yüzüklerin Efendisi” serisinin hayranları yeni projelerle heyecanla beklemeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.