Kültür

“Samwell Tarly” yeni Jon Snow dizisine pek sıcak bakmıyor!

John Bradley, yeni Game of Thrones dizisi Jon Snow’da yer almak istemediğini açıkladı.

Ünlü oyuncu, şu sıralar Netflix’in 3 Cisim Problemi uyarlamasındaki performansıyla adından çokça söz ettiriyor.

Kit Harington yakın gelecekte yeniden Westeros’a dönüş yapmaya hazırlanıyor. Ancak Harington’ın canlandırdığı Jon Snow karakterinin en yakın arkadaşı Samwell Tarly için bu durum geçerli olmayabilir. John Bradley, The New York Post’a verdiği yeni bir söyleşide Taht Oyunları spin-off’una geri dönmeye istekli olmadığını açıkladı.

2019’da final yapan Game of Thrones dizisinin ardından birçok spin-off geliştirme aşamasına alınmıştı. Bunlar arasında bitiş çizgisini ilk geçen Targaryen Hanedanlığı’nın Westeros’ta verdiği taht savaşını anlatan House of the Dragon olmuştu. Şimdilerde ön geliştirme aşamasında olan yapımlardan birisi de Jon Snow’u anlatacak bir spin-off. Bu diziyi diğer projelerden ayıran detay ise yapımın Game of Thrones’ta olanlardan öncesini değil, sonrasını konu alacak olması. Bu durum da dizide birçok tanıdık karakterin yer alabileceğini işaret ediyor.

Snow hakkındaki bir dizide, karakterin en yakın arkadaşlarından Sam’in de yer alma ihtimali birçokları için olası görülüyordu. Ancak 35 yaşındaki oyuncu bu olasılığını reddetti.

John Bradley, Jon Snow Dizisinde Yer Alma Fikrine Kapalı John Bradley şunları kaydetti:

“David Benioff ve Dan Weiss 3 Cisim Problemi’nde bana oynamam için yepyeni bir karakter türü vermiş gibi hissediyorum. Bu da Samwell Tarly’nin kişiliğini ve o karakterle ilişkilendirdiğiniz bazı şeyleri ortadan kaldırdı.

“Sanırım şimdi o karakteri yeniden canlandırmaya kalksaydım, biraz geri adım atmış gibi hissederdim. Samwell Tarly ile o zamanki kadar kolay iletişim kurabileceğimden emin değilim.”

Bradley; Game of Thrones’taki Samwell Tarly rolüyle ciddi bir çıkış yakalamıştı. Aktörün 3 Cisim Problemi’ndeki Jack Rooney rolü ise tamamen farklı bir profilde ve yapım içerisinde çok daha fazla ön plana çıkıyor.

Jon Snow, Game of Thrones’un finalinde kardeşlerini bir daha asla görememek üzere Duvar’a sürgün edilmişti. Karakterin nasıl bir geleceğe sahip olacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu