Haber

Selahattin Demirtaş yeni romanını Yiğit Bener ile birlikte yazdı

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin kararına rağmen halen tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Dipnot Yayınları ile yeni bir esere imza atıyor.

Bu kez edebiyatçı ve çevirmen Yiğit Bener ile birlikte yazdığı ‘Arafta Düet’ adlı kitabı ile okurların karşısına çıkacak.

Dipnot Yayınları, Demirtaş ve Bener’in ortak eserini sosyal medya üzerinden duyurdu. Kitabın adı ve kapağı da paylaşıldı. Yayınevi, Demirtaş’ın edebi kariyerine yeni bir ivme kazandıran bu çalışmanın heyecanını okurlarla paylaştı.

Yiğit Bener, özellikle Fransız edebiyatından yaptığı çevirilerle tanınan bir isim. Roman, öykü, çocuk kitabı ve deneme türlerinde eserler veren Bener, daha önce aldığı ödüllerle de edebiyat dünyasında kendine sağlam bir yer edinmişti.

Demirtaş’ın edebi yeteneğini bu kez başka bir isimle bir araya getiren ‘Arafta Düet’, okuyucularıyla buluşmaya hazırlanıyor. Kitabın içeriği ve teması merakla beklenirken, Demirtaş ve Bener’in ortak kalemiyle yazılan eser, edebiyatseverleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.