Haber

Sennur Sezer Şiir ve Öykü Ödülleri Başvuruları Başladı

Sennur Sezer Emek-Direniş Şiir ve Öykü Ödülleri için başvurular başladı. 19 Şubat 2021 tarihine kadar sürecek olan başvurular kapsamında öykü ve şiir dosyaları değerlendirmeye alınacak. Ödül kazanan eserler daha sonra kitaplaştırılacak.

Başvurular Devam Ediyor

DİSK – Gıda İş Sendikası ve Manos Kitap tarafından Sennur Sezer anısına düzenlenmekte olan Sennur Sezer Emek-Direniş Şiir ve Öykü Ödülleri için başvurular devam ediyor. 19 Şubat 2021 tarihine kadar devam edecek olan başvurular kapsamında kazanan şiir ya da öykü dosyalarına ödülleri 12 Haziran 2021 tarihinde verilecek. Sennur Sezer Emek-Direniş Şiir ve Öykü Ödülleri başvuru için gerekli olan şartlar şöyle;

  • Başvuru yapmak isteyenler, daha önce dergilerde yayımlanmış olsa da kitap olarak yayımlanmamış öykü ve şiirleri ile katılım yapabileceklerdir. Her katılımcı ödüllerden sadece birisine katılım yapabilmektedir.
  • Ödüle katılmış olan eser sahipleri dosyanın herhangi bir yerinde açık kimliği belli edecek şekilde isim, rumuz ve benzeri işaretler kullanmamalıdırlar. Katılımcıların dosyaları da aynı paket içinde kapalı bir zarf olacak şekilde kimlik ve iletişim bilgileri yer almalıdır.
  • Ödüle başvuru yapacak olan şiir ve öykü dosyalarının kitap olacak nicelikte, Times New Roman karakterinde 12 punto ile bilgisayarda yazılmış olması gerekmektedir. El yazısı ile çoğaltılarak gönderilmiş olan dosyalar kabul edilmez.
  • Dosyaların A4 formatında 6 kopyası alınmalı ve Gıda-İş Sendikası Genel Merkezi, Cihangir Mah. E-5 Yanyol, Gürel Apt. No: 195, Kat: 3 Daire: 8 Avcılar/ İstanbul adresine gönderilmelidir.

Sonuçlar 3 Mayıs 2021 tarihinde açıklanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu