Haber

Sesli Kitap Dinlemek İçin Mobil Uygulamalar

Sesli kitap uygulamaları özellikle kitapları günlük yaşamda daha popüler hale getirmek için önem taşıyor. Sesli kitap dinlemek için en iyi uygulamalar sayesinde yolculukta, yürürken, çalışırken ya da tatilde dinlenirken kitapların dünyasını keşfedebilirsiniz.

Storytel

Sesli kitap dinlemek için Storytel son zamanların en popüler uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi kitapları kütüphanenize eklemenize izin vermesi ve internetinizin olmadığı zamanlarda da dinleme sağlayabilmesi. Uygulamada 2000’e yakın Türkçe kitap yer alıyor.

Seskit

Sesli kitap uygulamaları arasında öne çıkan Seskit ücretsiz olarak sunulduğu için kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Ücretsiz sesli kitap yanında aynı zamanda podcast dinlemeyi de sağlayan uygulama bu bakımdan önemli bir avantaj yaratıyor. Uygulama şimdilik sadece Android uygulamalarda çalışıyor.

AudioTeka

Sesli kitap uygulamaları arasında popüler olan uygulama dinlemek istediğiniz kitaplardan bazılarını ücretsiz olarak dinleme olanağı veriyor. Satın alınan kitapları ise daha sonra internet olmadan da dinleme olanağı yaratıyor. Uygulama üzerinden dinleyeceğiniz kitaplara ait yorumları da görebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın uyku modu da bulunuyor ve bu sayede programın bir süre sonra otomatik olarak kapanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sesli Kitaplar

Uygulamada yer alan tüm kitaplar Türkçe ve ücretsiz olarak sunuluyor. Sürekli olarak yeni kitapların eklendiği uygulamanın ücretsiz olması önemli bir avantaj sunuyor. Uygulamada kitaplar hakkında kullanıcı yorumları da bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu