Kültür

Steve Buscemi başrolde olduğu Tolga Karaçelik’in yeni filmi prömiyer yaptı

Tolga Karaçelik’in yeni filmi 'Sığ Hikaye', dünya prömiyerini New York’ta düzenlenen 2024 Tribeca Film Festivali’nde gerçekleştirdi.

iletleri hızla tükenen film, festivalin Spotlight bölümünde izleyici karşısına çıktı. Kara komedi türündeki yapım, Kelebekler filmi ile tanınan Karaçelik’in yanı sıra Steve Buscemi, Britt Lower ve John Magaro gibi ünlü oyuncuları bir araya getirdi.

Filmin çekimleri 22 gün süren New York’ta gerçekleşirken, post prodüksiyon çalışmaları New York, Los Angeles ve İstanbul’da tamamlandı. Film, Sinan Eczacıbaşı, Alihan Yalçındağ ve Scott Aharoni tarafından kurulan Curious Gremlin ve Steve Buscemi’nin Olive Productions şirketleri tarafından yapımcılığını üstlendi.

Görüntü yönetmenliğini Natalia Kingston’ın, prodüksiyon tasarımını Lance Mitchell’in yaptığı filmin müzik süpervizörlüğünü Ciara Elwis üstlendi. Hikaye, bir yazarın boşanma sürecindeki hayatı ve emekli bir seri katilin ona danışmanlık yapması arasındaki ilginç arkadaşlığı konu alıyor. Film, uluslararası haklarını CAA Media Finance ve UTA’in yönettiği küresel bir prodüksiyon olarak dikkat çekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.