Kültür

Superman’in oğlu yeni Superman filminde olacak!

James Gunn tarafından yönetilen ve Cleveland, Ohio'da çekilen yeni "Superman" filmi, Christopher Reeve'in oğlu Will Reeve'i sette ağırlıyor. Will Reeve, filmde bir TV muhabirini canlandıracak ve babasının mirasını onurlandıracak.

Warner Bros.’un DC Studios’un eş başkanı olan Gunn’ın yazıp yönettiği filmde Superman’i David Corenswet canlandırıyor. Film, 11 Temmuz 2025’te gösterime girecek ve heyecanla bekleniyor.

Will Reeve, geçtiğimiz yıl yayınlanan “Super/Man” belgeselinde babasının hayatını ve kariyerini anlattı. Belgesel, Christopher Reeve’in Hollywood ikonu haline gelmesini ve felç olmasına neden olan kazayı konu alıyor. Sundance Film Festivali’nde gösterilen belgeselin ardından Warner Bros. Discovery’e satıldı.

Will Reeve, babası hakkındaki belgeseli “babamın hayatının harika bir şekilde anlatıldığını ve bu deneyimin kendisi için bir hediye olduğunu” söyledi.

Christopher Reeve, son olarak geçen yıl “The Flash” filminde CGI cameo olarak yer aldı. Will Reeve ve kardeşleri filmi izlemediklerini belirtse de, Will Reeve’in yeni “Superman” filminde rol alması aile ve stüdyo arasındaki ilişkide ileri bir adımı işaret ediyor.

Will Reeve’in “Superman” filmi ile kamera arkasında yer alması, Christopher Reeve’in mirasının onurlandırıldığı bir anı olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.