Diyanet Kitap Toplatma Hakkına Sahip mi?

Sıradaki içerik:

Diyanet Kitap Toplatma Hakkına Sahip mi?

e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sussex Düşesi Meghan Markle’ın kitabı Türkçe’de

112 okunma — 07 Mart 2023 05:04

Sussex Düşesi Meghan Markle’ın, baba ile çocuk arasındaki özel bağı bir annenin gözünden anlattığı ‘Bank’ adlı ilk çocuk kitabı Altın Kitaplar tarafından yayımlandı. Okurda derin bir sevgi ve şefkat duygusu uyandıran ‘Bank’, farklı etnik kökenlerden gelen baba ve oğullar arasındaki unutulmaz anlara bir pencere açıyor; baba ve oğul arasındaki huzur, güven, inanç ve sevgi dolu anlarda okurları karakterlerle bütünleştiriyor.

Türkçe çevirisini Gökçe Yavaş’ın üstlendiği ‘Bank’ın çizimleri, Caldecott ödüllü ve çok satan illüsratör Christian Robinson imzasını taşıyor. Bu kitapta ilk kez suluboya çalışan Christian Robinson, baba sevgisinin güzelliğini, neşesini ve şefkatini bir annenin gözünden yansıtarak sayfaları renklendiriyor.

Sussex Düşesi Meghan Markle ilk çocuk kitabı ‘Bank ile ilgili, “Bank, Archie’nin doğumundan bir ay sonra, Babalar Günü’nde eşim için yazdığım bir şiir olarak başladı. O şiir şimdi bir hikâye. Christian suluboya çizimleriyle her kesimden baba ve oğul arasındaki ilişkinin sıcaklığını, neşesini ve samimiyetini yakaladı; çizimler benim için özellikle önemliydi, Christian ve ben bu özel bağı herkesi kapsayacak bir biçimde tasvir etmek için çok çalıştık. Umarım Bank her ailede benimkinde olduğu gibi karşılığını bulur” yorumunda bulundu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.