Kemal Özer Şiir Ödülü Başvuruları Başladı

Sıradaki içerik:

Kemal Özer Şiir Ödülü Başvuruları Başladı

e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tanıl Bora Hayatımız Kitap’a Konuk Oluyor

27 Ocak 2021 11:40

Yazar, çevirmen ve editör kimliği ile tanınan Tanıl Bora, kitap ve yayıncılık üzerien yayın yapan Hayatımız Kitap programına 28 Ocak 2021 tarihinde konuk oluyor. Söyleşi internet üzerinden yayınlanacak.

Konuk Tanıl Bora

Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından yayınlanan Hayatımız Kitap adlı programın yeni bölümünde Sibel Oral, Tanıl Bora’yı konuk ediyor. Bora’nın yeni yayımlanan Hasan Ali Yücel kitabı başta olmak üzere yayıncılığı, yazarlığı ve Türkiye’deki okuma kültürü üzerine pek çok konu söyleşide yer alacak. 28 Ocak 2021 saat 21.00 tarihinde Türkiye Yayıncılar Birliği Youtube kanalı üzerinden yayınlanacak olan söyleşide kitap ve kültür severleri keyif dolu dakikalar bekliyor.

Metin Celal ve Sibel Oral, Hayatımız Kitap programını dönüşümlü olarak idare ediyorlar. Programda temel olarak ele alınan konular yayıncılık alanına yönelik konular oluyor ve elbette kitaba dair her şey program dahilinde konuşuluyor. Özellikle sadece kitap severler için değil, aynı zamanda yayıncılar için de önemli bilgilerin bulunduğu program kapsamında keyif dolu dakikalar geçiriliyor. Ufuk açıcı sohbetler ile geleceğe dair ön görüler, sorunlar, okuma alanındaki temel meseleler gibi pek çok konu ele alınıyor.

Hayatımız Kitap aynı zamanda yazarlar, editörler ve genel yayın yönetmenleri ile kitap yayımlatmanın ne demek olduğuna dair pek çok sorunu yanıtladığı gibi günümüzde dünya ülkelerinde yayıncılığın nasıl işlediğine dair de özel programlar yapıyor. Bu sayede kitap ve kültür severler önemli bir söyleşi dinleyebiliyorlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.