Haber

Trump’ın iddianame belgeleri kitap olarak satışta

Amazon üzerinden satışa sunulan bu kitap, New York’taki “sus payı” davası, gizli belgeler davası, 6 Ocak davası ve Georgia’daki seçime müdahale davası da dahil olmak üzere Trump’ın 2023’teki iddianamelerinin dördünü bir araya getiriyor.

Kitapta, NYU hukuk profesörleri Melissa Murray ve eski bir federal savcı olan Andrew Weissmann’ın yorumları da yer alıyor. İddianame belgelerini basılı olarak sunan kitap, Murray ve Weissmann’dan bazı ara bağlamlar sunarken, davalara ilişkin arka planı ve eski bir lidere karşı suç duyurusunda bulunulan yurt dışındaki diğer davalarla karşılaştırmaları içeriyor.

Yazarlar, dokümanın tamamında okuyucuların daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için açıklamalar ve notlar sunuyorlar. Ayrıca, kolay referans sağlamak için bir zaman çizelgesi ve “karakter kadrosu” bölümü de bulunuyor.

Trump’ın yaklaşan duruşmalarıyla ilgili bu kapsamlı kitap, iddianameleri derliyor ve okuyuculara tam bir resim sunmayı amaçlıyor. Trump’ın hukuki sorunlarına dair merak edilen birçok konuyu ele alması ve uzman yorumlarıyla desteklenmesi, kitabı ilgi çekici kılıyor. Bu kitap, Trump’ın hukuki mücadelelerine ve bu duruşmaların sonuçlarına ilgi duyanlar için önemli bir kaynak olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.