Haber

TÜYAP Kitap Fuarı 2024 yılı takvimi belli oldu

TÜYAP Fuarcılık Grubu tarafından açıklanan takvime göre, yılın ilk kitap fuarı Çukurova 16. Kitap Fuarı, 13-21 Ocak 2024 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Bu etkinlik, bölgenin en kapsamlı kitap fuarı olma özelliğini taşıyacak ve panel, söyleşi, atölye çalışmaları, ve çocuk etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

İkinci sıradaki etkinlik olan Bursa 21. Kitap Fuarı, 2-10 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bursa Kitap Fuarı, bölgesel kültürel yaşama önemli katkılarda bulunarak panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Bu 9 günlük etkinliklerde yüzlerce yazar, okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak.

Eskişehir 3. Kitap Fuarı, 4 yıl aradan sonra 27 Nisan-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuar, ziyaretçilere çeşitli kültür etkinlikleri sunacak.

Karadeniz 9. Kitap Fuarı ise 28 Eylül-6 Ekim 2024 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitapseverleri ağırlayacak. Bu fuar, yerel bir etkinlik olmanın ötesinde komşu ülkelerin bir araya geldiği, entelektüel bir zirve görünümüne sahip olacak. Uluslararası bir boyut kazanması bekleniyor.

Yılın son kitap fuarı ise 2-10 Kasım 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek 41. İstanbul Kitap Fuarı olacak. Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek etkinlik, binlerce kitapseverin ilgi odağı olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu