0

Bu pazar gününe özel olarak Uber uygulaması üzerinden ‘UberKitap’ ürününü seçenler, adreslerine gelecek UberTaksi’lere kullanmadıkları kitapları teslim edebilecek. Kampanya yalnızca İstanbul’da geçerli olacak. UberTaksi’lerin topladığı kitaplar Herkese Kitap Vakfı aracılığıyla köy okullarına gönderilecek.

Köy Okullarına Kitap

Teknoloji platformu Uber, Herkese Kitap Vakfı ile özel bir iş birliği gerçekleştirdi. Söz konusu proje kapsamında Uber uygulamasını kullananlardan toplanan kitaplar Herkese Kitap Vakfı’na teslim edilerek, ihtiyacı olan köy okullarına ulaştırılacak.

İstanbul’da 19 Eylül 2021 Pazar günü 11.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek kampanya çerçevesinde Uber uygulaması kullanıcıları uygulama üzerinden “UberKitap” ürününü seçerek vermek istedikleri kitapları ücretsiz bir şekilde adreslerine gelecek taksiye teslim edebilirler.Kullanıcılarının dakikalar içinde diledikleri yere kolayca ulaşmalarını sağlayan teknoloji platformu Uber, her yolculukta sigorta koruması, GPS üzerinden yolculuk takip imkanı, sürücü taramaları ve sürücü puanlama sistemi ile her zaman yüksek güvenlik standartları sağlamayı hedefliyor. Uber, uygulamasını kullanan tüm yolcu ve sürücülere daha güvenli bir yolculuk deneyimi sağlamak amacıyla, her yolculuk öncesinde uygulama üzerinden maske kullanıp kullanmadıklarını teyit ediyor.

bu yazıyı oylayın!
[Toplam: Ortalama: ]
Benzer İçerik:  Nobel Edebiyat Ödülleri Bahisleri Belli Oldu

Yorumlar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haber