Erdoğan’ın Kitabı Hediye Olarak Dağıtılıyor

Sıradaki içerik:

Erdoğan’ın Kitabı Hediye Olarak Dağıtılıyor

e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Uber Köy Okulları İçin Kitap Topluyor

16 Eylül 2021 05:53

Bu pazar gününe özel olarak Uber uygulaması üzerinden ‘UberKitap’ ürününü seçenler, adreslerine gelecek UberTaksi’lere kullanmadıkları kitapları teslim edebilecek. Kampanya yalnızca İstanbul’da geçerli olacak. UberTaksi’lerin topladığı kitaplar Herkese Kitap Vakfı aracılığıyla köy okullarına gönderilecek.

Köy Okullarına Kitap

Teknoloji platformu Uber, Herkese Kitap Vakfı ile özel bir iş birliği gerçekleştirdi. Söz konusu proje kapsamında Uber uygulamasını kullananlardan toplanan kitaplar Herkese Kitap Vakfı’na teslim edilerek, ihtiyacı olan köy okullarına ulaştırılacak.

İstanbul’da 19 Eylül 2021 Pazar günü 11.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek kampanya çerçevesinde Uber uygulaması kullanıcıları uygulama üzerinden “UberKitap” ürününü seçerek vermek istedikleri kitapları ücretsiz bir şekilde adreslerine gelecek taksiye teslim edebilirler.Kullanıcılarının dakikalar içinde diledikleri yere kolayca ulaşmalarını sağlayan teknoloji platformu Uber, her yolculukta sigorta koruması, GPS üzerinden yolculuk takip imkanı, sürücü taramaları ve sürücü puanlama sistemi ile her zaman yüksek güvenlik standartları sağlamayı hedefliyor. Uber, uygulamasını kullanan tüm yolcu ve sürücülere daha güvenli bir yolculuk deneyimi sağlamak amacıyla, her yolculuk öncesinde uygulama üzerinden maske kullanıp kullanmadıklarını teyit ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.