Haber

Üsküdar Kitap Fuarı ne zaman başlıyor?

Fuarın resmi açılış töreni, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleşecek. Açılış töreni, 17 Şubat Cumartesi günü saat 12.00’de Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Üsküdar Kitap Fuarı, birbirinden ünlü yazarların söyleşi ve imza günleriyle renklenecek. Fuarda İlber Ortaylı, İskender Pala, Yusuf Kaplan, Hayati İnanç, Dursun Gürlek, Saliha Erdim, Nurullah Genç, Şef Ömür Akkor, Kemal Sayar, Beşir Ayvazoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Şermin Yaşar, Ali Ural, Erol Göka ve Selahattin Yusuf gibi tanınmış yazarlar kitapseverlerle buluşacak.

Üsküdar Kitap Fuarı, edebiyattan sinemaya, ilahiyattan felsefeye; sosyolojiden tarihe, çocuk kitaplarından şiir kitaplarına kadar geniş bir yelpazede yayınlara ev sahipliği yapacak. Fuarda yaklaşık 150 adet söyleşi ve 600 imza etkinliği düzenlenecek, toplamda 750 etkinlik kitapseverlerle buluşacak.

Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan Üsküdar Kitap Fuarı, kitap tutkunlarını ve yazarları bir araya getirerek kültürel bir buluşma noktası olmaya devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu