Haber

Üsküdar Kitap Günleri sona geliyor

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, roman, deneme, hikaye, polisiye, araştırma, sanat, tasarım, tarih, sinema, gezi, şiir, hobi, eğitim, biyografi ve yemek gibi çeşitli alanlarda kitapları okuyucularla buluşturdu. Yazarlar, imza etkinlikleri ve söyleşilerle okurlarla bir araya gelerek fuara renk kattılar. Kitapseverler, fuarda Diyanet Yayınları’nın “Sizin Ömrünüz Kaç Saniye”, “Ramazan Biraz da Annedir” ve “Ta-ha 121” kitaplarını imzalayan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dursun Ali Tökel’e yoğun ilgi gösterdi. Tökel, fuara olan büyük ilgiden memnuniyetini dile getirerek kitapların önemine vurgu yaptı ve kitabın insanın yenilenmesi ve tazelenmesi anlamına geldiğini belirtti. Çocuk kitapları yazarı Cansu Demirbağ da fuarda yer alarak kitapseverlerle buluştu ve “Dedem Kodlama Öğreniyor” adlı kitabını tanıttı. Fuarda sanat kitapları da ilgi gördü ve bu alanda da birçok eser okuyucularla buluştu.

Ünlü yazarların da katıldığı fuar, 25 Şubat tarihine kadar ziyaret edilebilecek. Bu etkinlik, edebiyat ve sanatseverler için önemli bir buluşma noktası olurken, kitap okumanın ve kültürel etkinliklere katılmanın önemini bir kez daha vurguladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.