Haber

Yazar Eylem Tok kimdir? Eylem Tok oğlunu kaçırdı mı?

Arızalanan motordan dolayı grup, Kemerburgaz yolunda emniyet şeridinde durarak önlem aldı. Evli ve bir çocuk babası olan Oğuz Murat Acı, bir motorunun ışıklarını yakarak diğerleriyle birlikte arızalı motora müdahale ettiler. Ancak saat 20:00 civarında, bir cip emniyet şeridinde duran gruba çarptı ve beş kişi ormanlık alana savruldu. Bu kazada Oğuz Murat Acı hayatını kaybetti, diğer dört kişi ise yaralandı.

Polis, kazayı yapan sürücünün 17 yaşındaki T.C. olduğunu belirledi. Bu kişinin annesi Eylem Tok olduğu tespit edildi. Polisin çalışmaları sonucunda, T.C.’yi kazanın ardından annesi Eylem Tok’un alıp götürdüğü belirlendi. Tok ve oğlu, saat 03:00 civarında İstanbul Havalimanı’na gitti ve 04:30’da Mısır’a gidecek bir uçağa bindi.

Kaza sonrası yaşananlar, aileleri, yetkilileri ve kamuoyunu derinden üzdü. Polis olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatırken, kazada hayatını kaybeden Oğuz Murat Acı’nın ailesine ve kazada yaralanan diğer kişilere başsağlığı ve acil şifalar dilerken, sorumluların adalet önünde hesap vermeleri bekleniyor.

Eylem Tok Kimdir?

Eylem Tok, İstanbul’da yaşayan ve edebiyat alanında faaliyet gösteren bir yazardır. Edebiyatın yanı sıra sanat, film, tasarım gibi çeşitli alanlarda da aktiftir. Henüz yayımlanmamış öykü, şiir ve çocuk masalları kitapları bulunan Tok, 2011 yılında yöneticilik yaptığı iş hayatından ayrılarak tamamen yazmaya odaklanmıştır.

Eylem Tok’un Türkiye’de “Mihr” ve “Allah’ın Piyonları” adlı iki romanı yayınlanmıştır. Ayrıca İngiltere’de de yayınlanmış iki çocuk masalı kitabı bulunmaktadır. Yazarın hayatında, 16 yaşında Timur adında bir oğlu da bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok yazık gerçekten çok yazık. Bu kadına sorsak hak hukuktan bahseder bir de. Çocuğu kaçırmış sonrasında da hiçbir şey yok gibi davranmaya kalkışmış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.