Sabit Kitap Fiyatı Uygulaması Rehberi

Sıradaki içerik:

Sabit Kitap Fiyatı Uygulaması Rehberi

e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kurt Vonnegut’un Kitapları Can Yayınları’nda

21 Haziran 2021 05:19

Vonnegut’un üç kült romanı Şampiyonların KahvaltısıMezbaha 5 ve Kedi Beşiği usta yazarların çevirileriyle şimdi Can Yayınları’nda!

Amerikalı romancı Kurt Vonnegut, ele aldığı olaylarla, özgün üslubuyla ve sıradışı mizahıyla gerçekliği en çıplak ve absürd haliyle gösteren bir yazardı. Simülasyon teorisinden Amerikan Rüyası’na, garip inanışlardan hakikat sonrasına, nüfus artışından çevre sorunlarına, çağdaş gündemi en çok meşgul eden konuları tartışan postmodern eserler bıraktı.

Şimdi bu üç kült roman, Kedi Beşiği Mahir Ünsal Eriş’in, Mezbaha 5 Hamdi Koç’un ve Şampiyonların Kahvaltısı Cem Akaş’ın çevirileriyle okurla buluşuyor. Bu başlangıçla birlikte Vonnegut’un tüm eserleri Can Yayınları’ndan yayımlanacak. Utku Lomlu/Lom Creative bu yeni başlangıç noktasına uygun olarak serinin kapaklarını yeniden tasarladı.

SAÇMALIĞA KARŞI GÜÇLENDİREN ROMANLAR

Kurt Vonnegut’un ele aldığı “güncel” temalar üzerinden Grey4129 tarafından oluşturulan tanıtım kampanyası, Vonnegut romanlarını “saçmalığa karşı güçlendiren romanlar” olarak konumlandırıyor. Romanlara özel olarak hazırlanan tanıtım videolarında da bu saçmalıklar dünyasına karşı Vonnegut romanları tavsiye ediliyor.

Romanlar canyayinlari.com/kurtvonnegut adresinde “saçmalığa karşı güçlendiren takviyeler” temasıyla yer alıyor. Kullanıcılara parodisi yapılan gıda takviyelerinden birinin web sitesini inceliyormuş hissi yaratması için tasarlanan siteden, her bir kitaba özel yazılan prospektüsler pdf olarak indirilebiliyor.

Prospektüsler, her bir roman için, kitapların içeriklerini, kullanım alanlarını, olası etki ve yan etkilerini anlatıyor.  “Okuyucuyu romana zihnen hazırlamak” amacıyla oluşturulan bu prospektüsler mizah ve güncellikten besleniyor.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.