Kültür

Murat Menteş’in çizgi roman karakteri Dehşet Bey’in filmi çekiliyor

Ünlü yazar Murat Menteş'in kaleme aldığı yeni sinema projesi için hazırlıklara başlayan O3 Medya, iddialı bir film projesine imza atmaya hazırlanıyor.

Şirketin kurucusu Saner Ayar, projenin adının “Dehşet Bey” olacağını duyurdu ve John Wick benzeri bir yapımla Türkiye sinemasına iddiala bir hamle yapacaklarını belirtti.

Ayar, Gazeteci Birsen Altuntaş’a yaptığı açıklamada, Mehmet Ada Öztekin ve Murat Menteş’in senaryo üzerinde çalıştığını vurgulayarak, “Dehşet Bey” projesinin büyük bir titizlikle hayata geçirileceğini ifade etti. Ayrıca, Almanya Netflix için de bir film projesi üzerinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.

O3 Medya’nın yeni projeleri sinemaseverler tarafından merakla beklenirken, Murat Menteş’in kaleminden çıkacak olan “Dehşet Bey” filmi için heyecan dorukta. Usta yazarın sürükleyici hikayeleri ve O3 Medya’nın prodüksiyon kalitesiyle birleşecek olan yeni film, Türkiye sinemasına farklı bir soluk getirecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.