Kültür

Paribu Cineverse Yeşilçam Festivali’ne Hazırlanıyor!

Paribu Cineverse, Türk sinemasının unutulmaz eserlerine ev sahipliği yapacak olan Yeşilçam Festivali'ne hazırlanıyor.

Pek çok farklı filmi gösterime sunan Paribu Cineverse, bu sefer Türk sinemasının özel filmleriyle sinemaseverleri nostaljik bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Instagram üzerinden yapılan anket sonucunda belirlenen 6 sevilen Türk filmi, sadece Paribu Cineverse salonlarında izleyicilerle buluşacak.

12 Temmuz’da başlayacak olan festival, 25 Temmuz’a kadar devam edecek ve her hafta farklı filmlerle sinemaseverleri ağırlayacak. Festival kapsamında gösterilecek filmler arasında Petrol Kralları, Çiçek Abbas, Davacı, Şark Bülbülü, Kapıcılar Kralı ve Tokatçı gibi Türk sinemasının klasikleşmiş yapımları yer alacak.

Yeşilçam Festivali’nin tam programı ve detayları www.paribucineverse.com adresinden takip edilebilecek. Türk sinemasının unutulmaz eserlerine ev sahipliği yapacak olan Paribu Cineverse, sinemaseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Bu özel festivalde, Yeşilçam’ın en sevilen filmleri beyaz perdede tekrar hayat bulacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyiciyi Kapatmalısınız

Yayınlarımızı sürdürmemiz için reklam engelleyicilere izin veremiyoruz. Reklam engelleyicinizi kapatarak sitemize devam edebilirsiniz.